Tábory

Jedná se o týdenní kursy pro děti od 7 do 15 let, mladši v doprovodu rodičů. Kurs obsahuje 10 hodin výuky jízdy, 10 hodin teorie, praktická cvičení, sedlání, ošetřování a krmení koní, jízda na koni (krok, klus), pokročilí jezdci-příprava na licenci, lehčí drezurní cviky, cválání i skok. Výuka také pomocí DVD. Každý učastník obdrží osvědčení o absolvování kursu (kurs je ukončen zkouškou), medailí, vítězové v závěrečné jezdecké souteži za účasti rodičů diplomy. Účastník dostává přiděleného koně, o kterého pečuje a na kterém jezdí.

Týdenní turnusy v době prázdnin. Nástup vždy v neděli v 16 hodin, odjezd v sobotu odpoledne (po ukázce dovedností a vyhodnocení).

Turnusy:

1. 30.6. – 6.7. (Celotýdenní i příměstský)

2. 21.7. – 27.7. (Celotýdenní i příměstský)

Vybavení: jezdecký oděv (dlouhé kalhoty – např. elasťáky, tepláky), jezdecké boty nebo holínky, jezdecká přilba (zapůjčíme), plavky, standardní táborové vybavení (spacák, pláštěnka, repelent, psací potřeby, opalovací krém, baterka), věci pro osobní hygienu. Nezapomeňte: kartičku zdrav. pojišťovny, potvrzení od lékaře – max. 1 rok staré (níže ke stažení). Cenné věci a mobilní telefony nechte doma.

Ubytování: v chatkách

Strava: pětkrát denně v penzionu

Program: Program obsahuje nejen výuku a vyjížďky do přírody, ale i výlety, hry, koupání, táboráky, půlnoční překvapení a mnoho další zábavy.

Ceny:

Příměstský tábor: 6.000,- Kč

Celotýdenní tábor: 6.900,- Kč

Lze uplatnit příspěvek od zaměstnavatele(FKSP). Cena za příměstský tábor obsahuje pouze jezdecký výcvik a stravu bez ubytování.

Úhrada tábora – hotově v den nástupu do tábora.

Úhrada převodem na účet: 219889641/0300 (VS – rodné číslo dítěte)

Nástup vždy v neděli v 16h.,odvoz kufrů ve třičtvrtě na parkovišti v Boučí,odjezd v sobotu po ukázce,cca ve 13h.

Přihláška ke stažení: Přihláška.doc

Potvrzení zdrav. způsobilosti: Potvrzení.pdf Pro stažení souboru klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte možnost „Uložit odkaz jako …“

Zájemci volejte na 602870115 nebo pište na e-mail: info@bouci-jizdarna.cz

Aktuální informace o plánovaných akcích a dění nalezneta také na Facebooku: JS – Jízdárna Nové Domy – Boučí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *